YüzdeYüz Yayıncılık olarak bu hizmet tüm öğretmenlerimize armağan olsun.

Yüzde Yüz Yayıncılık olarak tüm kitapçıkları akıllı tahta ile uyumlu hale getirdik. Öğretmenlerimizden gelen istekler üzerine tüm soruları her sayfada tek soru olacak şekilde Akılı Tahta programında sergiledik. Tüm testler Akılı Tahta programında açılıp çözümleri yapılabilir. Her testin başında konu özetlerini de ekledik. Her öğretmenin dersi anlatma tarzı başkadır. Konu özetlerini kullanmayabilirsiniz diye programdaki yazı tahtasını sizlere boş bıraktık. Konu anlatımını istediğiniz gibi yapıp programdaki dökümanlar kısmından konu ile ilgili testi açıp soru çözümünüzü yapabilirsiniz.

Slaytlar hazırlanırken Matematik öğretmeninin ihtiyaç duyduğu boş kısımların miktarını göz önünde bulundurduk. Soruların arasına çözüm yapmak zorunda kalmayacaksınız. Soruları en arkadaki öğrencilerde okuyabilecek büyüklükte ekledik.

Neden ihtiyaç duyduk?

Kitapların PDF dosyalarının sayfa sayısı ve boyutunun büyük olması nedeni ile Akılı Tahta programı bu dosyaları uzunca bir süre açamıyordu, zaman kaybına neden oluyordu.

Kitap halindeki PDF lerde konuyu sayfayı bulmak samanlıkta iğne aramak gibiydi. Hem zaman kaybı hem sıkıcı. Büyütmek, küçültmek, sorunun altında üstünde yeterli boşluğun olmaması vs…

Tüm bu durumları göz önünde bulundurduk ve siz öğretmenlerimize sunmadan önce testini tamamlamak istedik. Çok kısa süre sonra bu güzel hediyeyi burdan sunmaya başlayacağız.

Aşağıdaki butondan akıllı tahta uygulamalarımıza ulaşabilirsiniz.